מחלקה מסחרית ומנהלית

המחלקה המסחרית והמנהלית במשרדנו ייצגה בהצלחה מאות לקוחות. ייחודנו - בחשיבה "מחוץ לקופסה" ובתכנון אסטרטגי של המערכה עוד בטרם החלה - בין אם מדובר בעסקה מסחרית חשובה ובין אם במאבק משפטי המצוי בדרכו לערכאות. לשם כך נעשה על-ידנו שימוש במיטב הכלים הטכנולוגיים, אמצעי המודיעין ובעלי המקצוע.

אנו פועלים מתוך שכנוע בדבר ייחודיות הלקוח - צרכיך מיוחדים, שונים מצרכיהם של אחרים ולכן גם מגיע לך טיפול בהתאמה אישית (CUSTOM MADE). כך גם עניינכם.

לכן, לא תמצאו במשרדנו תיק או לקוח המטופלים על-ידי מתמחה. כולם, ללא יוצא מן הכלל, מנוהלים על-ידי שותף בכיר. ממש כפי שלא הייתם רוצים למצוא מתמחה בחדר הניתוח...

תחום בינלאומי

משרדנו מייצג חברות בינלאומיות ומאפשר להן השתלבות קלה ומהירה בלמעלה מ-75 מדינות ברחבי העולם לרבות חלק ממדינות ערב. לשם כך נעשה שימוש ברשת עורכי-הדין הבינלאומית ADVOC אשר אנו משמשים כנציגיה בישראל. במשרדנו דוברי עברית, אנגלית, רוסית וערבית המקלים על התהליך.

תחום חוזים וזכיונות

משרדנו בעל ניסיון רב בניסוח הסכמים מסחריים, ניהול מו"מ מורכב וכן בייצוג רשתות מסחריות בתחומים שונים (לרבות בתחומי המזון והספורט). אנו "תופרים" עסקאות מסחריות לפי מידות הלקוח תוך שימוש בניסיון עסקי רב אשר נצבר אצלנו לאורך שנים. למשרדנו גם ניסיון עשיר ורב שנים בליטיגציה מסחרית (הופעה בכל הערכאות) תוך יישום חשיבה אסטרטגית, מידענות, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים וטקטיקה ייחודית.

תחום בנקאות

למשרדנו התמחות ייחודית בתחום הבנקאות, וספציפית בנושא הסרת הגבלה בחשבון בשל שיקים ללא כיסוי. במסגרת זו אנו מייעצים לא רק ללקוחות כי אם גם לעו"ד (כולל כאלה המתמחים בתחום). ואכן, לקוחות רבים מופנים לטיפולנו ע"י יועציהם המשפטיים הקבועים.

תחום מנהלי

על-מנת להשלים את הטיפול בלקוחותינו המסחריים וברשויות ציבוריות המטופלות על-ידנו קיימת במשרדנו גם התמחות מנהלית. לרשותכם עומד צוות בעל ניסיון רב ורקורד מצטבר מרשים של מאות הופעות בבג"צ ובבתי-המשפט לעניינים מנהליים. אנו עומדים לרשותכם בתחומי הרישוי והרגולציה, ערעורים מנהליים, דיני מכרזים ועוד.

צור קשר

הכתובת שלנו 

רח' כינרת 5 (מצדה 9), מגדל ב.ס.ר 3, בני-ברק

 

מייל: HQ@rnc.co.il

טל. 03-678-88-88

 

הקש כאן כדי למצוא אותנו על המפה

!תודה! הודעתך הועברה לטיפול